♥ | Cemre Kemer Fan CLub © 2010 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Cemre Kemer Fan CLub © 2010 | ♥

CEMRE KEMER FAN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alem kız Eren.

YazarMesaj
BÜŞRA ÖZEN
Admin
Admin
BÜŞRA ÖZEN

Alem kız Eren. Empty
MesajKonu: Alem kız Eren.   Alem kız Eren. Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 8:26 pm

EREN

21 yaşında,kendinden iki yaş küçük bir kız kardeşi var,2,5yıldır birlikte olduğu bir sevgilisi var,18 Mayıs 1984 İstanbul doğumlu,yeşil
rengi çok seviyor,galatasaraylı,mantıklı,objektif,pratik,küçükken aşçı olmak istiyormuş,burcu boğa,ciddi bir hastalık geçirmekten korkuyor,yapmaktan zevk aldığı şeyler;film izlemek,fotoğraf çekmek,alışveriş yapmak.Köpekleri seviyor,kaplanlarada meraklıymış,içinde yaşadığı bir duygusallığı var,lakabı rüküşmüş,spor giyinmeyi seviyor,eren sinirlendiği zaman çok hızlı konuşuyormuş,caz müziği çok seviyormuş,annesi ve babasıyla sohbet etmeyi çok seviyor,çok iyi niyetli,telefonu siemens c65,albümlerinde en sevdiği şarkısı çok güzelsin,en sevdiği türk komedyen Cem Yılmaz,kıskanç olsada olmadığını söylermiş,takıntısı ise başına taktığı fularlar,özgürlüğüne düşkünmüş,tertipli ve düzenli,bazen soğukkanlı bir gıcıklığı tutarmış...
eren :Beşiktaşlı

Eren:Boğa burcu

En sevdiği renk yeşil.

Grubun en büyüğü.

Dans etmek ve şarkı söylemek dışında film izlemeyi ve fotoraf çekmeyi çok seviyor.

Annesinin En Sevdigi Yemegi;Yufkanın İçine Küçük Etler Serpiştirerek Yaptıgı Bir Yemek Varmıs Onu Çok Seviyormus Birde Annesinin İçine Bir Sür Meyve Atarak Yaptıgı Bir Süt Varmıs Ona Bayılırmıs Eren.

Candan Erçetin, Beyazıt Öztürk, Ragıp Savaş, Rasim Öztekin Gibi Daha Birçok Ünlü İsmin Katıldığı "Yıldızların Altında" Adlı Müzikali'nde Sahne Almış
en çok dvd filmlere para harcıyorum. ikinci olarak giysilere. hep kendime " Yeter, eren artık bir şeyler alma , bu son" diyorum ama olmuyor. çocukluğumdan beri çok iyi para biriktiriyorum. çocukken bile hep paramla istediğimi alma özgürlüğü yaratmışım. hatta yaşım biraz büyüdükten sonra , kendi paramla bütün bir yaz ordan oraya gezerek bile tatil yapmıştım.

Alıntıdır.

Demiş Eren Bi RoportaJında (:
http://cemrekemer-fan.yetkinforum.com

Alem kız Eren.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren ve Dağcılık
» Eren Ç.K Ropörtaj
» EREN BAKICI
» eReN haKKINDA
» eren küçükken ameliyat olmuşş